Privātuma politika

|

KĀ MĒS IZMANTOJAM JŪSU DATUS

PRIVĀTUMA POLITIKA

Sia Grīdu Maģija apņemas aizsargāt klientu un lietotāju privātumu. Balstoties uz to, mēs esam izveidojuši turpmāk sniegtos Privātuma politikas principus attiecībā uz klientu datu ievākšanu, izmantošanu, publicēšanu, pārsūtīšanu un uzglabāšanu. Mūsu aktivitātes internetā ir saskaņā ar visām saistošajām aktivitātēm un saistošajiem Eiropas Savienības tiesību aktiem un Latvijas Republikas tiesību aktiem. Veltiet laiku, lai iepazītos ar mūsu privātuma praksēm.

Kā un kādēļ tiek lietoti sīkfaili?

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu mūsu vietņu un/vai lietojumprogrammu funkcionalitāti un labāk izprastu, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietnes un/vai lietojumprogrammas, kā arī rīkus un pakalpojumus, ko tajās piedāvājam. Sīkfaili palīdz mums pielāgot Nestlé vietnes un/vai lietojumprogrammas jūsu vajadzībām, padarīt tās lietotājam draudzīgākas, apkopot klientu atsauksmes par mūsu vietnēm un/vai lietojumprogrammām (pateicoties nolīgtajiem partneriem) un uzturēt sakarus ar jums citur tīmeklī. Mēs neizmantojam sīkfailus, lai ievāktu personīgu informāciju, piemēram, jūsu vārdu, tomēr mēs varam sasaistīt sīkfailos ietverto informāciju ar personas datiem, kas iegūti no jums, izmantojot citus līdzekļus (piemēram, vispārēja reģistrācija vietnē un/vai lietojumprogrammā).

Personu datu ievākšana un izmantošana

Personu dati ir dati, ko Sia Grīdu Maģija ievāc, lai sazinātos ar šo personu. Regulāro klientu personu dati var tikt ievākti turpmāk norādītajos veidos:

  • iesniedzot jūsu kontaktinformāciju (tostarp jūsu vārdu, personas kodu, pasta adresi, vēlamo kontaktēšanās metodi) mūsu mājas lapā vai citviet (piem., veikalos);
  • izmantojot mājas lapu no klienta konta informācijas vai sīkfailiem;
  • iepērkoties vai iesniedzot pasūtījumu mūsu veikalā vai e-veikalā, saglabājot personas kontaktinformāciju vai iepirkšanās preferences (Sia Grīdu Maģija var lūgt brīvprātīgi iesniegt personas datus un personas informāciju noteiktās mājas lapas sadaļās. Obligātie personas dati var ietvert vārdu, adresi, pasta indeksu, e-pasta adresi, tālruņa numuru un citu informāciju)

Ievākto personu datu izmantošana

Mēs izmantojam ievāktos personu datus preču piegādes nolūkos, kā arī, lai izpildītu saistības pret klientu. Lai labāk apkalpotu klientu, Sia Grīdu Maģija var izpaust informāciju par atsevišķiem lietotājiem trešajai pusei, kas nodrošina pakalpojumus. Sia Grīdu Maģija ir piekritusi saglabāt koplietotās informācijas konfidencialitāti. Trešā puse ir, piemēram, mūsu partneris, kura loma ir transportēt e-veikalā, vai veikalā pārdotās preces.

Ievākto personu datu izmainīšana

Personu datus, kas ievākti Klienta identificēšanai un saziņai ar Klientu, var apskatīt, izmainīt un atjaunināt mūsu mājas lapā, sadaļā „Mana konts”.

Personu datu aizsardzība

Sia Grīdu Maģija veic visus piesardzības pasākumus (tostarp administratīvos, tehniskos un fiziskos pasākumus), lai aizsargātu klientu personu datus. Piekļuve datiem to rediģēšanas un apstrādes nolūkos ir pieejama tikai pilnvarotām personām.

Drošība

Visi klienta personas dati, kas darīti zināmi gridumagija.lv e-veikala apmeklēšanas un iepirkšanās e-veikalā rezultātā, tiks uztverti kā konfidenciāli.

Privātuma politikas noteikumi un izmaiņas

Lietojot mūsu mājas lapu vai aizpildot regulārā klienta pieteikumu, jūs apliecināt, ka esat izlasījis un piekrītat šiem noteikumiem un nosacījumiem. Mēs paturam tiesības nepieciešamības gadījumā izmainīt Privātuma politikas vispārīgos noteikumus un nosacījumus, par to informējot visus regulāros klientus. Ja jums ir radušies jautājumi vai bažas attiecībā uz Privātuma politiku vai datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected]