Parketa atjaunošana

Previous slide
Next slide

No Grīdumaģijas jūs saņemat visus nepieciešamos elementus veiksmīgai grīdas atjaunošanai. Ar mūsu starpniecību jūs varat iegūt augstākās kvalitātes grīdas seguma materiālus, kas jums vislabāk atbilst, uzstādīšanas piederumus, apakšklāja materiālus, līmes un līstes, kā arī profesionālu uzstādīšanas pakalpojumu.

Sāciet savu sapņu grīdas ieviešanu, iepazīstoties ar mūsu koka grīdu izvēles ceļvedi un mūsu koka grīdu un parketa kolekciju mūsu mājas lapā. Pēc tam jums vajadzētu iepazīties ar grīdas atjaunošanas īstenošanu. Varat arī sazināties ar mums, mēs palīdzēsim izvēlēties materiālus un sniegsim padomus veiksmīgai grīdas atjaunošanai.

Jūs varat arī saņemt visu grīdas remonta paketi, kas uzstādīta pēc pabeigtas atslēgas principa. Veicam pamatgrīdas darbus, ieklājam grīdas materiālu. Visa procesa laikā mēs sniedzam padomus un norādījumus, kā padarīt jūsu grīdu izturīgu un pievilcīgu – tieši tādu, par kādu vienmēr esat sapņojis!

Ūdens bojājumi, nestabila pamatnes grīda, vecums un veca bitumena līme var izraisīt atsevišķu parketa bloku atslābināšanos laika gaitā un atstāt parketa grīdas segumu pēc atjaunošanas.

Visizplatītākais risinājums irdenam parketam ir noņemt skartos blokus un notīrīt veco līmi, pirms tos atkal piestiprina vietā, izmantojot piemērotu elastīgu grīdas līmi.

Ja tiek konstatēts, ka problēmas cēlonis ir grīdas pamatne, iespējams, tāpēc, ka tā ir nelīdzena vai ir skārusi kustība, jums ir jāaicina profesionāļi, lai novērtētu un sniegtu padomu.

Centrālā apkure var izraisīt veco koka grīdu izplešanos un saraušanos, tāpēc tas ir izplatīts parketa grīdas plaisu cēlonis. Pie vainas var būt arī ūdens bojājumi.

Lai gan ļoti mazām spraugām nevajadzētu radīt problēmas, lielākas būs jāaizpilda. Par laimi, ir veidi, kā atrisināt šo parasto parketa problēmu.

Parastais risinājums ir aizpildīt spraugas ar maisījumu, kas satur smalkos putekļus, kas rodas grīdas slīpēšanas laikā, un sveķu pildvielas vai celulozes cietinātāju. Šī pasta tiks izberzta un iespiesta spraugās. Pēc tam liekā špaktele ir jānotīra un viegli jānoslīpē no virsmas.

Dažos gadījumos jūs varat pamanīt, ka jūsu grīdas seguma daļas ir pacēlušās, kā rezultātā jūsu parketa grīdas virsma izskatās bedraina un var kļūt par paklupšanas risku.

Tam var būt vairāki iemesli, tostarp bojāta vai dažviet nolietojusies pamatne, konstrukciju kustība un applūšana.

Šajos gadījumos ir nepieciešama vairāk nekā parketa grīdas atjaunošana. Pirms pamatgrīdas remonta skartās parketa vietas būs jāpaceļ (parasti tās ir numurētas, lai nodrošinātu, ka tās atgriežas tajā pašā vietā, no kuras tās nākušas).

Ja lielas apakšgrīdas daļas ir jāizlīdzina, var būt nepieciešams pacelt lielāko daļu parketa, lai nodrošinātu, ka bloki nav bojāti. Pat ja jūs zināt, kā izlīdzināt grīdu, parketa grīdas noņemšana, neradot bojājumus, var būt sarežģīta, tāpēc šo darbu vislabāk uzticēt tiem, kas specializējas šajā darbā.

Saskrāpēts, notraipīts un nespodrs parketa grīdas segums ir izplatīts vecos īpašumos. Bieži vien šāda veida bojājumus izraisa tikai vispārējs nolietojums, taču dažkārt vainojams var būt slikts slīpēšanas darbs vai neatbilstoša apdares apstrāde.

Bojāta parketa grīda būs jānoslīpē ar speciālu orbitālo slīpmašīnu. Atjaunojot parketa grīdu, ir svarīgi izmantot pareizo aprīkojumu, jo bloku ieklāšanas leņķis var radīt problēmas, ja tiek izmantota nepareiza slīpmašīna.

Pēc slīpēšanas grīdu var apstrādāt ar piemērotu laku, vasku vai eļļu.

Sāksim, sakot, ka oriģinālas parketa grīdas slīpēšana ir prasmīgs darbs, un jums vajadzētu mēģināt to darīt tikai tad, ja esat pilnīgi pārliecināts, ka jūsu pūles nenodarīs vairāk ļauna nekā laba.

Ja jūs nolemjat to izmēģināt, jums jāsāk ar piemērota aprīkojuma nomu. Jums ir nepieciešama labas kvalitātes grīdas slīpmašīna, kas ir īpaši ieteicama šim uzdevumam — parastā cilindriskā slīpmašīna ne vienmēr ir labākā izvēle.

Jūs vēlaties meklēt slīpmašīnu ar nepārtrauktu lenti, regulējamu cilindra spiedienu un spēju sūkāt putekļus, kad tā darbojas. Jābūt iespējai cilindru pacelt un nolaist, lai to maigi novietotu uz virsmas, nevis tas dauzītos un radītu turpmākus bojājumus.

Jums, iespējams, būs nepieciešama arī malu slīpmašīna, lai iekļūtu grīdas stūros un malās.

“Vislabāk ir nolīgt slīpēšanas darbuzņēmēju, kuram ir jābūt daudzvirzienu slīpmašīnai
— šīs mašīnas ir paredzētas, lai izvairītos no bloku bojājumiem un skrāpējumiem,” stāsta parketa grīdu speciālists Naidžels Frosts. “Izņemot sākotnējo bloku izlīdzināšanu, vienmēr ir jāizvairās no trumuļa slīpmašīnu izmantošanas grīdas apdarei, jo rezultāts būs vilšanās.”

Vēl viens sarežģīts parketa grīdas slīpēšanas aspekts ir slīpēšanas virziens. Atšķirībā no koka grīdas dēļiem, kur jāslīpē gar šķiedrām, parketam, kur tas ir ieklāts pēc raksta, piemēram, skujiņas. grūti slīpēt virzienā, kas atbilst visiem blokiem. Šī iemesla dēļ profesionāļi noslīpē grīdu taisni, lai tā būtu pēc iespējas gludāka un līdzenāka — vispirms visā grīdas garumā un pēc tam visā platumā. Tam vajadzētu atbrīvoties no jebkādām izciļņiem.

Jums jāsāk slīpēšana, izmantojot rupju smiltis (piemēram, 36. šķiras), kam seko vidēja, tad smalka (apmēram 120 g).

Lai iegūtu patiešām labu apdari, pēc slīpēšanas seko pulēšana — ja to darīsit pats, jums būs jānoīrē cits aprīkojums. Tas novērsīs atlikušās izciļņus.

Visbeidzot, neaizmirstiet valkāt sejas masku.

Ja uz viena vai diviem blokiem vai parketa grīdas daļā atrodat dziļas skrāpējumus, iespējams, vietā, kur tai pārvilktas mēbeles, iespējams, varēsiet tās salabot, neslīpēt visu grīdu. Ja grīda ir apstrādāta ar eļļu vai vasku, atšķirībā no lakas, pirms atsevišķu bloku atkārtotas eļļošanas ir vieglāk veikt lokālo remontu.

eksperti “Varat aizskart dažas smalkas iespiedumus un skrāpējumus, apstrādājot tos ar pielāgošanas nūju, kas izgatavots no speciāla vaska, lai salabotu pēdas uz koka. “Tie ir pieejami dažādās krāsās, un jūs varēsiet atrast precīzu vai ļoti tuvu grīdas krāsai. Šāda apstrāde atsvaidzinās grīdas izskatu.”

Vieglus skrāpējumus ir diezgan viegli tikt galā ar svaigu eļļas vai vaska slāni, bet dziļi skrāpējumi, ko sauc par skrāpējumiem, ir jāstrādā vairāk. Tos parasti piepilda ar maisījumu, kas sastāv no sveķiem un zāģu skaidām, pirms tiek noslīpēts un apstrādāts ar jūsu izvēlēto vasku, eļļu vai laku.

Izšļakstīšanās un šļakatas, skrāpējumi un nelieli skrāpējumi var ietekmēt parketa grīdas skaistumu — par laimi, ir dažas darbības, kuras varat veikt pats, lai tās sakārtotu.

Lai noņemtu noturīgos traipus, noteikti apstrādājiet tos ar īstām koka grīdām paredzētu līdzekli, kas nav abrazīvs, kopā ar mīkstu, sausu drānu.

Arī cieti priekšmeti, piemēram, apavi, mēbeles utt., var atstāt dažas pamanāmas pēdas, un, ja vēlaties tās noņemt, noteikti nopulējiet tos ar tīrīšanas līdzekli ar smalku tērauda vilnu un uzklājiet parketa grīdai piemērotu vasku.

Kad slīpēšana un pulēšana ir pabeigta, parketa grīdai varat uzklāt apdari. Nemēģiniet to darīt, kamēr grīda nav pilnībā notīrīta — notīriet to, pēc tam uzvelciet uz grīdas un noslaukiet to.

Grīdas blīvēšanai un aizsardzībai varat izmantot vasku, eļļu vai laku (pazīstamu arī kā laku). Visi no tiem ir pieejami dažādās apdares versijās, ieskaitot matētu, satīnu un spīdumu, un daži ir paredzēti, lai piešķirtu kokam krāsu vai padarītu to gaišāku.

Laka nodrošina ļoti nodilumizturīgu slāni, un to bieži izvēlas tie, kas vēlas grīdai spīdumu. Tas ir lieliski piemērots vietās ar intensīvu satiksmi, taču tas neizbēgami nolietojas pēc kāda laika, atstājot grīdu atklātu, ja vien tā netiks uzklāta atkārtoti. Arī laka var būt pakļauta skrāpējumiem.

Eļļa vai vasks nodrošina elpojošu apdari, kas ir ideāli piemērota laikmetīgām īpašībām. Tie ir nopulēti un nodrošina skaistu dabisku apdari. Eļļu un vasku priekšrocības ir tādas, ka tās iesūcas kokā, aizsargājot to no iekšpuses. Cietā vaska eļļas izžūst ātrāk nekā tradicionālās eļļas tiem, kas vēlas pēc iespējas ātrāk sākt staigāt pa savu atjaunoto grīdu.

|

MĒS ZINAM VISU PAR GRĪDU SEGUMIEM

UZDOT JAUTĀJUMU

CITI PAKALPOJUMI

MŪSU PROJEKTI

|

Māja Carnikavā
Māja Carnikavā
Dzīvoklis Rīgā
Dzīvoklis Rīgā
Māja Carnikavā
Māja Carnikavā
Dzīvoklis Rīgā
Dzīvoklis Rīgā