ŠEIT SĀKĀS VEIKSMĪGA GRĪDU ATJAUNOŠANA

No Grīdumaģijas jūs saņemat visus nepieciešamos elementus veiksmīgai grīdas atjaunošanai. Ar mūsu starpniecību jūs varat iegūt augstākās kvalitātes grīdas seguma materiālus, kas jums vislabāk atbilst, uzstādīšanas piederumus, apakšklāja materiālus, līmes un līstes, kā arī profesionālu uzstādīšanas pakalpojumu.

Sāciet savu sapņu grīdas ieviešanu, iepazīstoties ar mūsu koka grīdu izvēles ceļvedi un mūsu koka grīdu un parketa kolekciju mūsu mājas lapā. Pēc tam jums vajadzētu iepazīties ar grīdas atjaunošanas īstenošanu. Varat arī sazināties ar mums, mēs palīdzēsim izvēlēties materiālus un sniegsim padomus veiksmīgai grīdas atjaunošanai.

Jūs varat arī saņemt visu grīdas remonta paketi, kas uzstādīta pēc pabeigtas atslēgas principa. Veicam pamatgrīdas darbus, ieklājam grīdas materiālu. Visa procesa laikā mēs sniedzam padomus un norādījumus, kā padarīt jūsu grīdu izturīgu un pievilcīgu – tieši tādu, par kādu vienmēr esat sapņojis!

KOKA GRĪDAS IZVĒLES CEĻVEDIS

Grīdas materiāla izvēle jāveic rūpīgi. Mēs esam apkopojuši jums informāciju par pamatu grīdas izvēlei, lai jūs zinātu, kā izvēlēties sev piemērotāko koka grīdu. Atlases rokasgrāmatā viss būtiskais par koka grīdām ir izskaidrots pēc iespējas kodolīgāk. Ja kaut kas rada jautājumus, lūdzu, sazinieties ar mums.

GRĪDU ATJAUNOŠANAS ĪSTENOŠANA

Veicot grīdas atjaunošanu, jāņem vērā daudzas lietas. No Grīdumaģijas jūs varat iegādāties jaunu parketa vai koka grīdu, kā arī grīdu atjaunošanas pakalpojumus. Grīdu remonts bieži tiek veikts kā daļa no citiem dzīvokļu remontdarbiem. Īpaši šajās situācijās ir svarīgi plānot darba soļus un sakārtot apstākļus, lai grīdas ieklāšana būtu optimāla.

Shimons-Puzirevskis_-gridu-magija-1-958x958

Piesakieties bezmaksas konsultācijai mūsu salonveikalā! Mūsu speciālisti izzinās Jūsu vēlmes un vajadzības, lai piedāvātu piemērotākos risinājumus un plašu krāsu un stilu gammu.