Skip to content
PIEREDZE 20+ GADI
PILNS SERVISS
PLAŠS SORTIMENTS
LABAS ATSAUKSMES

Strādājam šajā nozarē gandrīz 20 gadus. Šobrīd ekskluzīvi pārstāvam vairāk nekā 10 ražotājus no dažadām valstīm. Darbojamies Latvijas, Baltijas un Skandināvijas tirgos.

Profesionālas konsultācijas ņemot vērā projekta budzētu, telpas plānojumu un tehnisko stāvokli. Grīdas ieklāšana, atjaunošana, uzglabāšana un piegāde.

Piedāvājam visa veida grīdas segumus ar ļoti plašu finansiālo izvēli. Lamināts, parkets, vinils, paklāji, grīdlīstes, mikrocements un karnīzes. Plaša dizainu un krāsu palete.

Klienti novērtē mūsu darbu un profesionalitāti, sniedzot reālas atsauksmes, motivējot mūs jauniem sasniegumiem un attīstībai.

|

PRECES NO RAŽOTĀJA

GRĪDU SEGUMI

|

ATLAIDES %

|

SAŅEMT JAU RĪT

KLIENTU VIEDOKLIS

ATSAUKSMES

|

4.7
Based on 12 reviews
The right place to buy parquet.Good service. You can safely take recommended craftsmen for installation.
Elena Ivanova
Elena Ivanova
11:07 31 Oct 22
Excellent and professional customer service. Quality flooring and craftsmen.
Artūrs Vikmanis
Artūrs Vikmanis
09:52 13 Jul 22
The apartment has exclusive vinyl flooring. It looks great (real parquet), laid in one layer on all 150 meters!!! Looks great!!! The service is excellent! I recommend the company and the products to everyone.
Dmitry Anokhin
Dmitry Anokhin
09:50 10 Jun 22
Very good service. Many thanks to Didzis for the consultation. The two-layer parquet SAARA OLD Rustic oiled with hard wax oil looks great.
Janis Saulitis
Janis Saulitis
07:59 30 May 22
The best place to buy parquet flooring. Lots of patterns and colours to see. There is someone to tell you. The price is about half the price of the big brand stores in the design centre.Good attitude and interest on site. You can see that the salespeople don't count the minutes until the shop closes. You can come with plans, draw, calculate, plan. You can also arrange delivery and installation on the spot, which doesn't make the flooring project prohibitively expensive.A very talkative place, and a very good feeling about the competence of the people.
Mārtiņš Zvīgulis
Mārtiņš Zvīgulis
16:48 21 Sep 21
Good service
AD BUILDER SIA
AD BUILDER SIA
09:52 02 Sep 21
js_loader

|

ESAM TIRGŪ JAU VAIRĀK, KĀ 20 GADUS

PAR MUMS

Ar lepnumu varama teikt, ka esam savas nozares speciālisti, kas piedāvā plašu augstas kvalitātes risinājumu klāstu.

Mūsu salonveikala filozofija ir piedāvāt augstas kvalitātes grīdas segumus, profesionālas konsultācijas, precīzu un augstas kvalitātes darba izpildi bez uzpūstām cenām. Mūsu salonveikalā Jūs varat saņemt klātienes konsultāciju, apskatīt un aptaustīt dažādu veidu grīdas segumus, lai atrastu savām vajadzībām un dzīves vai darba stilam piemērotāko.

Mūsu komandu veido savas nozares speciālisti, kas konsultēs salonveikalā vai ieklās Jūsu izvēlēto grīdas segumu tehnoloģiski pareizi, kā to ir paredzējis ražotājs, lai tas kalpotu gadiem ilgi. Mūsu speciālistiem darbs ir sirdslieta. Turklāt mēs sadarbojamies ar profesionāliem interjeristiem, kas var palīdzēt izstrādāt specifisku vai komplicētu telpas iekārtojumu.

„Priecājamies, ja varējām klientam piedāvāt risinājumu, par kuru viņš nebija iedomājies, bet kas vislabāk atbilst viņa prasībām, telpas izmantošanas nolūkam u. c. Risinājumu iespējas ir ļoti plašas! Jautājiet mūsu speciālistiem! Palīdzēsim Jums atrast īsto!”

|

MĒS ZINAM VISU PAR GRĪDU SEGUMIEM

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

CITI PAKALPOJUMI

MŪSU PROJEKTI

|

Teka_vinils
PRIVĀTMĀJA LIEPĀJĀ
BalticWoodOK
DZĪVOKLIS MĀRUPĒ
Teka_vinils
Z-TOWERS
BalticWoodOK
VIESNĪCA JŪRMALĀ
pol1
PRIVĀTMĀJA POLIJĀ
DZĪVOKLIS MĀRUPĒ
Z-TOWERS
BalticWoodOK
VIESNĪCA JŪRMALĀ